Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Ruska haringa salata (šuba) ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 6 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim seafood, Ruska haringa salata (šuba) rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
Ruska haringa salata (šuba) je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 160 kcal |
| Ugljikohidrati | 10g |
| Šećeri (ukupno) | 3g |
| Prirodni | 3.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 2g |
| Topiva | 0.6g |
| Netopiva | 1.4g |
| Proteini | 5g |
| Masti | 10g |
| Zasićene | 2g |
| Nezasićene | 7g |
| Natrij | 600mg |
Ruska haringa salata (šuba) ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 6 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
Ruska haringa salata (šuba) ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
Ruska haringa salata (šuba) ima glikemijsko opterećenje 6 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →