Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
rak rangoon ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 17 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim sweets, rak rangoon rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
rak rangoon je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 290 kcal |
| Ugljikohidrati | 28g |
| Šećeri (ukupno) | 3g |
| Prirodni | 1.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlakna | 1g |
| Topiva | 0.3g |
| Netopiva | 0.7g |
| Proteini | 6g |
| Masti | 17g |
| Zasićene | 7g |
| Nezasićene | 8g |
| Natrij | 600mg |
rak rangoon ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 17 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
rak rangoon ima umjeren glikemijski indeks (60). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
rak rangoon ima glikemijsko opterećenje 17 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →