Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
parene kockice rena ima glikemijski indeks 62, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 3 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim vegetables, parene kockice rena rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
parene kockice rena je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 22 kcal |
| Ugljikohidrati | 5.1g |
| Šećeri (ukupno) | 3.1g |
| Prirodni | 3.1g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 1.8g |
| Topiva | 0g |
| Netopiva | 0g |
| Proteini | 0.7g |
| Masti | 0.1g |
| Zasićene | 0.02g |
| Nezasićene | 0.08g |
| Natrij | 16mg |
parene kockice rena ima glikemijski indeks 62, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 3 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
parene kockice rena ima umjeren glikemijski indeks (62). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
parene kockice rena ima glikemijsko opterećenje 3 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →