Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
paprika s medom i sirom ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim dairy, paprika s medom i sirom rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
paprika s medom i sirom je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 320 kcal |
| Ugljikohidrati | 22g |
| Šećeri (ukupno) | 18g |
| Prirodni | 10.0g |
| Dodani | 8g |
| Vlakna | 0g |
| Topiva | 0g |
| Netopiva | 0g |
| Proteini | 13g |
| Masti | 20g |
| Zasićene | 12g |
| Nezasićene | 7g |
| Natrij | 500mg |
paprika s medom i sirom ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 12 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
paprika s medom i sirom ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
paprika s medom i sirom ima glikemijsko opterećenje 12 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →