Cottage sir light

Cottage sir light

GI 10 · NizakGL 1.1 / šalica7/10

Nizak GI

10 GI

GL 1.1 po šalica (225 g) · GL 0.5 na 100 g

Logi ocjena 7/10
  • Nisko glikemijsko opterećenje
  • Nizak udio prehrambenih vlakana

Cottage sir light ima glikemijski indeks 10, isti kao obični Cottage sir (10). Jedna šalica (225 g) dodaje glikemijsko opterećenje od 1.1.

Ažurirano 4. srp 2026. · Izvori: USDA FoodData Central #172182 , Logi Nutrition tim · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Oblici Cottage sir

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

Cottage sir light je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen
Porcije
PorcijaGramiGL
1 žlica14 g0.1
1/2 cup serving113 g0.5
1 šalica225 g1.1

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

81
Kalorije
4.76 g
Ugljikohidrati
10.45 g
Proteini
2.27 g
Masti
na 100g
Kalorije81 kcal
Ugljikohidrati4.76 g
Šećeri (ukupno)4 g
Prirodni4 g
Dodani0 g
Vlakna0 g
Topiva0 g
Netopiva0 g
Proteini10.45 g
Masti2.27 g
Zasićene1.36 g
Nezasićene0.91 g
Natrij80 mg

Stupanj prerade

60%
Umjeren
Zašto ova ocjena?
  • Nisko glikemijsko opterećenje
  • Dobar izvor proteina
  • Minimalna obrada
  • Nizak udio prehrambenih vlakana
  • Sadrži laktozu (mliječni šećer)

Alergeni

Sadrži: mlijeko

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks Cottage sir light?

Cottage sir light ima glikemijski indeks 10 (Nizak). Jedna šalica (225 g) ima glikemijsko opterećenje 1.1; na 100 g glikemijsko opterećenje je 0.5.

Je li Cottage sir light prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

Cottage sir light ima nizak glikemijski indeks (10), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.

Koji oblik Cottage sir ima najniže glikemijsko opterećenje?

Cottage sir light ima najniže glikemijsko opterećenje od svih oblika Cottage sir u ovoj bazi podataka (0.5 na 100 g).

Provjeri Cottage sir light u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.