Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Organske chia sjemenke ima glikemijski indeks 1, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 1 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim nuts, Organske chia sjemenke rangira se među najnižima po glikemijskom indeksu.
Organske chia sjemenke je dobar izbor za osobe koje kontroliraju šećer u krvi, inzulinsku rezistenciju ili prate dijetu s niskim GI.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 486 kcal |
| Ugljikohidrati | 42.1g |
| Šećeri (ukupno) | 0g |
| Prirodni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 34.4g |
| Topiva | 10.3g |
| Netopiva | 24.1g |
| Proteini | 16.5g |
| Masti | 30.7g |
| Zasićene | 3.3g |
| Nezasićene | 27.4g |
| Natrij | 16mg |
Organske chia sjemenke ima glikemijski indeks 1, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 1 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
Organske chia sjemenke ima nizak glikemijski indeks (1), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.
Organske chia sjemenke ima glikemijsko opterećenje 1 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →