dimljeni losos

dimljeni losos

Nema glikemijskog indeksa8/10

Nema glikemijskog indeksa — nema ugljikohidrata

0.1 g ugljikohidrata na 100 g
Logi ocjena 8/10
  • Izvrstan izvor visokokvalitetnih proteina
  • Visok udio natrija zbog procesa sušenja/soljenja

dimljeni losos nema glikemijski indeks: ne sadrži ugljikohidrate.

Ažurirano 4. srp 2026. · Izvori: Logi Nutrition tim (sastav prema USDA, uz pomoć umjetne inteligencije) · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Oblici Losos

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

dimljeni losos je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen
Porcije
PorcijaGrami
1 cup, cooked136 g

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

184
Kalorije
0.13 g
Ugljikohidrati
22.2 g
Proteini
10.5 g
Masti
na 100g
Kalorije184 kcal
Ugljikohidrati0.13 g
Šećeri (ukupno)0.13 g
Prirodni0.1 g
Dodani0 g
Vlakna0 g
Topiva0 g
Netopiva0 g
Proteini22.2 g
Masti10.5 g
Zasićene2.36 g
Nezasićene7.09 g
Natrij670 mg

Stupanj prerade

70%
Visoko prerađen
Zašto ova ocjena?
  • Izvrstan izvor visokokvalitetnih proteina
  • Bogat omega-3 masnim kiselinama koje su zdrave za srce
  • Nulti glikemijski utjecaj za kontrolu šećera u krvi
  • Visok udio natrija zbog procesa sušenja/soljenja
  • Potencijalna izloženost spojevima povezanim s dimom

Alergeni

Sadrži: riba

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks dimljeni losos?

dimljeni losos nema glikemijski indeks jer ne sadrži ugljikohidrate (0.1 g na 100 g).

Je li dimljeni losos prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

dimljeni losos ne sadrži ugljikohidrate, pa samostalno ne povisuje šećer u krvi.

Provjeri dimljeni losos u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.