Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Μείγμα καρυκευμάτων για τουρσί άνηθου έχει γλυκαιμικό δείκτη 40, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 16 ανά 100g, έχει μέτρια επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα other, το Μείγμα καρυκευμάτων για τουρσί άνηθου κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Μείγμα καρυκευμάτων για τουρσί άνηθου είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 180 kcal |
| Υδατάνθρακες | 40g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 8g |
| Φυσικά | 2.0g |
| Προστιθέμενα | 6g |
| Φυτικές ίνες | 5g |
| Διαλυτές | 1.5g |
| Αδιάλυτες | 3.5g |
| Πρωτεΐνες | 5g |
| Λίπη | 1g |
| Κορεσμένα | 0.2g |
| Ακόρεστα | 0.8g |
| Νάτριο | 18000mg |
Το Μείγμα καρυκευμάτων για τουρσί άνηθου έχει γλυκαιμικό δείκτη 40, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 16 ανά 100g, έχει μέτρια επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Μείγμα καρυκευμάτων για τουρσί άνηθου έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (40), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το Μείγμα καρυκευμάτων για τουρσί άνηθου έχει γλυκαιμικό φορτίο 16 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει μέτρια επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →