Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Barebells Μπάρα Πρωτεΐνης Coco Choco έχει γλυκαιμικό δείκτη 30, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 9 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα sweets, το Barebells Μπάρα Πρωτεΐνης Coco Choco κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Barebells Μπάρα Πρωτεΐνης Coco Choco είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 350 kcal |
| Υδατάνθρακες | 30g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 3.5g |
| Φυσικά | 1.0g |
| Προστιθέμενα | 2.5g |
| Φυτικές ίνες | 7g |
| Διαλυτές | 2.1g |
| Αδιάλυτες | 4.9g |
| Πρωτεΐνες | 36g |
| Λίπη | 13g |
| Κορεσμένα | 7g |
| Ακόρεστα | 6g |
| Νάτριο | 250mg |
Το Barebells Μπάρα Πρωτεΐνης Coco Choco έχει γλυκαιμικό δείκτη 30, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 9 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Barebells Μπάρα Πρωτεΐνης Coco Choco έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (30), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το Barebells Μπάρα Πρωτεΐνης Coco Choco έχει γλυκαιμικό φορτίο 9 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει ελάχιστη επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →