Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Μείγμα μπαχαρικών Μπαχαράτ έχει γλυκαιμικό δείκτη 20, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 2 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα other, το Μείγμα μπαχαρικών Μπαχαράτ κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Μείγμα μπαχαρικών Μπαχαράτ είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 320 kcal |
| Υδατάνθρακες | 58g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 3g |
| Φυσικά | 3.0g |
| Προστιθέμενα | 0g |
| Φυτικές ίνες | 27g |
| Διαλυτές | 8.1g |
| Αδιάλυτες | 18.9g |
| Πρωτεΐνες | 11g |
| Λίπη | 8g |
| Κορεσμένα | 1.5g |
| Ακόρεστα | 6g |
| Νάτριο | 80mg |
Το Μείγμα μπαχαρικών Μπαχαράτ έχει γλυκαιμικό δείκτη 20, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 2 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Μείγμα μπαχαρικών Μπαχαράτ έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (20), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το Μείγμα μπαχαρικών Μπαχαράτ έχει γλυκαιμικό φορτίο 2 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει ελάχιστη επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →