Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na koláč má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 30 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těsto na koláč řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Těsto na koláč je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 450 kcal |
| Sacharidy | 50g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 1.6g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 26g |
| Nasycené | 10g |
| Nenasycené | 14g |
| Sodík | 350mg |
Těsto na koláč má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 30 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na koláč má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Těsto na koláč má glykemickou zátěž 30 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →