Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na croissanty má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 31 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těsto na croissanty řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Těsto na croissanty může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 410 kcal |
| Sacharidy | 44g |
| Cukry (celkem) | 6g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 5g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 23g |
| Nasycené | 14g |
| Nenasycené | 8g |
| Sodík | 420mg |
Těsto na croissanty má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 31 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na croissanty má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Těsto na croissanty má glykemickou zátěž 31 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →