Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Teffová mouka má glykemický index 57, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 42 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Teffová mouka řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Teffová mouka je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 366 kcal |
| Sacharidy | 73.1g |
| Cukry (celkem) | 1.8g |
| Přirozené | 1.8g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 7.9g |
| Rozpustná | 2.4g |
| Nerozpustná | 5.5g |
| Bílkoviny | 12.2g |
| Tuky | 2.4g |
| Nasycené | 0.5g |
| Nenasycené | 1.9g |
| Sodík | 12mg |
Teffová mouka má glykemický index 57, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 42 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Teffová mouka má střední glykemický index (57). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Teffová mouka má glykemickou zátěž 42 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →