Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýrový kukuřičný chléb náplň má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 21 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Sýrový kukuřičný chléb náplň řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Sýrový kukuřičný chléb náplň je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 230 kcal |
| Sacharidy | 32g |
| Cukry (celkem) | 4g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 9g |
| Nasycené | 4.5g |
| Nenasycené | 3.5g |
| Sodík | 650mg |
Sýrový kukuřičný chléb náplň má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 21 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýrový kukuřičný chléb náplň má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Sýrový kukuřičný chléb náplň má glykemickou zátěž 21 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →