Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýrový kobliha má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 29 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sýrový kobliha řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Sýrový kobliha je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 350 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkem) | 18g |
| Přirozené | 6.0g |
| Přidané | 12g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 16g |
| Nasycené | 6g |
| Nenasycené | 8g |
| Sodík | 320mg |
Sýrový kobliha má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 29 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýrový kobliha má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Sýrový kobliha má glykemickou zátěž 29 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →