Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Syrniki má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Syrniki řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Syrniki je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 220 kcal |
| Sacharidy | 22g |
| Cukry (celkem) | 6g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bílkoviny | 10g |
| Tuky | 10g |
| Nasycené | 4.5g |
| Nenasycené | 4.5g |
| Sodík | 220mg |
Syrniki má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Syrniki má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Syrniki má glykemickou zátěž 12 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →