Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesné vločky hrubě mleté má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesné vločky hrubě mleté řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovesné vločky hrubě mleté je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 375 kcal |
| Sacharidy | 67g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 10g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 7g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 5.8g |
| Sodík | 2mg |
Ovesné vločky hrubě mleté má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesné vločky hrubě mleté má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovesné vločky hrubě mleté má glykemickou zátěž 12 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →