Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná mouka má glykemický index 44, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 29 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná mouka řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovesná mouka je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 389 kcal |
| Sacharidy | 66g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 6.9g |
| Rozpustná | 2.5g |
| Nerozpustná | 4.4g |
| Bílkoviny | 13.2g |
| Tuky | 7g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 5.8g |
| Sodík | 2mg |
Ovesná mouka má glykemický index 44, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 29 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná mouka má nízký glykemický index (44), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovesná mouka má glykemickou zátěž 29 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →