Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Oligosacharidy má glykemický index 5, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Oligosacharidy řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Oligosacharidy je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 200 kcal |
| Sacharidy | 95g |
| Cukry (celkem) | 5g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 90g |
| Rozpustná | 27g |
| Nerozpustná | 63g |
| Bílkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 5mg |
Oligosacharidy má glykemický index 5, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Oligosacharidy má nízký glykemický index (5), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Oligosacharidy má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →