Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Olejová jíška má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 23 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Olejová jíška řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Olejová jíška je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 470 kcal |
| Sacharidy | 35g |
| Cukry (celkem) | 0.5g |
| Přirozené | 0.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 35g |
| Nasycené | 5g |
| Nenasycené | 30g |
| Sodík | 2mg |
Olejová jíška má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 23 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Olejová jíška má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Olejová jíška má glykemickou zátěž 23 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →