Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ochucený sirup má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 44 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ochucený sirup řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ochucený sirup je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 270 kcal |
| Sacharidy | 68g |
| Cukry (celkem) | 68g |
| Přirozené | 0.0g |
| Přidané | 68g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 10mg |
Ochucený sirup má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 44 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ochucený sirup má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ochucený sirup má glykemickou zátěž 44 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →