Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Йогурт, богат на пробиотици с подправки (нискомаслено, ниско съдържание на натрий кадхи) има гликемичен индекс 25, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите dairy, Йогурт, богат на пробиотици с подправки (нискомаслено, ниско съдържание на натрий кадхи) се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Йогурт, богат на пробиотици с подправки (нискомаслено, ниско съдържание на натрий кадхи) е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 55 kcal |
| Въглехидрати | 5.5g |
| Захари (общо) | 4.8g |
| Природни | 4.8g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 0.2g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 4.2g |
| Мазнини | 1.2g |
| Наситени | 0.7g |
| Ненаситени | 0.5g |
| Натрий | 120mg |
Йогурт, богат на пробиотици с подправки (нискомаслено, ниско съдържание на натрий кадхи) има гликемичен индекс 25, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Йогурт, богат на пробиотици с подправки (нискомаслено, ниско съдържание на натрий кадхи) има нисък гликемичен индекс (25), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Йогурт, богат на пробиотици с подправки (нискомаслено, ниско съдържание на натрий кадхи) има гликемично натоварване 1 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →