Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Покритие с яйце има гликемичен индекс 0, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 0 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите dairy, Покритие с яйце се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Покритие с яйце е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 143 kcal |
| Въглехидрати | 1.1g |
| Захари (общо) | 1.1g |
| Природни | 1.1g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 0g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 12.6g |
| Мазнини | 9.9g |
| Наситени | 3.1g |
| Ненаситени | 6.8g |
| Натрий | 142mg |
Покритие с яйце има гликемичен индекс 0, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 0 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Покритие с яйце има нисък гликемичен индекс (0), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Покритие с яйце има гликемично натоварване 0 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →