Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
вегетаріанський шматок піци має глікемічний індекс 60, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 18 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, вегетаріанський шматок піци займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
вегетаріанський шматок піци підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 230 kcal |
| Вуглеводи | 30g |
| Цукри (всього) | 4g |
| Природні | 2.5g |
| Додані | 1.5g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 9g |
| Жири | 8g |
| Насичені | 3.5g |
| Ненасичені | 3.5g |
| Натрій | 550mg |
вегетаріанський шматок піци має глікемічний індекс 60, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 18 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
вегетаріанський шматок піци має помірний глікемічний індекс (60). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
вегетаріанський шматок піци має глікемічне навантаження 18 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →