Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Овочевий салат з майонезом має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими vegetables, Овочевий салат з майонезом займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Овочевий салат з майонезом підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 140 kcal |
| Вуглеводи | 13g |
| Цукри (всього) | 2.5g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 0.5g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 3g |
| Жири | 8g |
| Насичені | 1.2g |
| Ненасичені | 6.8g |
| Натрій | 420mg |
Овочевий салат з майонезом має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Овочевий салат з майонезом має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Овочевий салат з майонезом має глікемічне навантаження 7 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →