Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
салат дубового листя має глікемічний індекс 15, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими vegetables, салат дубового листя займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
салат дубового листя — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 14 kcal |
| Вуглеводи | 2.2g |
| Цукри (всього) | 0.8g |
| Природні | 0.8g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1.1g |
| Розчинна | 0.3g |
| Нерозчинна | 0.8g |
| Білки | 1.4g |
| Жири | 0.2g |
| Насичені | 0.03g |
| Ненасичені | 0.17g |
| Натрій | 10mg |
салат дубового листя має глікемічний індекс 15, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
салат дубового листя має низький глікемічний індекс (15), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
салат дубового листя має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →