Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
мусака має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 6 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими other, мусака займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
мусака підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 140 kcal |
| Вуглеводи | 10g |
| Цукри (всього) | 2g |
| Природні | 1.5g |
| Додані | 0.5g |
| Клітковина | 1.5g |
| Розчинна | 0.5g |
| Нерозчинна | 1g |
| Білки | 7g |
| Жири | 7g |
| Насичені | 2.5g |
| Ненасичені | 4g |
| Натрій | 250mg |
мусака має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 6 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
мусака має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
мусака має глікемічне навантаження 6 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →