Маринований імбир без цукру

GI 15 · НизькийГЛ 0.7 / 100 г8/10

Низький ГІ

15 GI

ГЛ 0.7 на 100 г

Оцінка Logi 8/10
  • Низьке глікемічне навантаження
  • Помірний вміст натрію

Маринований імбир без цукру має глікемічний індекс 15, такий самий, як у звичайного Імбир (15).

Оновлено 4 лип. 2026 р. · Джерела: USDA FoodData Central №169765 , Команда Logi Nutrition · Не є медичною порадою · Повідомити про помилку

Форми Імбир

Logi · Управління інсулінорезистентністю

Знизьте цукор у крові розумнішим вибором їжі

Маринований імбир без цукру — одна з 11 135 страв, які Logi оцінює при фотографуванні їжі — разом з порцією.

Продовжити у браузері
Logi app, food index screen
Порції
ПорціяГрамиГЛ
1 tbsp13 g0.1

Харчова цінність (на 100г)

20
Калорії
4.83 g
Вуглеводи
0.33 g
Білки
0.1 g
Жири
на 100г
Калорії20 kcal
Вуглеводи4.83 g
Цукри (всього)0 g
Природні0 g
Додані0 g
Клітковина2.6 g
Розчинна0.8 g
Нерозчинна1.8 g
Білки0.33 g
Жири0.1 g
Насичені0.02 g
Ненасичені0.08 g
Натрій350 mg

Рівень обробки

60%
Помірний
Чому така оцінка?
  • Низьке глікемічне навантаження
  • Містить антиоксиданти
  • Без додавання цукру
  • Помірний вміст натрію
  • Слабо оброблений продукт
  • Низький вміст білка

Алергени

Жоден з алергенів ЄС-14 не вказано

Рецепти з низьким ГІ на Logi Food Coach

Часті запитання

Який глікемічний індекс Маринований імбир без цукру?

Маринований імбир без цукру має глікемічний індекс 15 (Низький) і глікемічне навантаження 0.7 на 100 г.

Чи підходить Маринований імбир без цукру для людей з інсулінорезистентністю?

Маринований імбир без цукру має низький глікемічний індекс (15), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.

Яка форма Імбир має найнижче глікемічне навантаження?

Маринований імбир без цукру має найнижче глікемічне навантаження серед усіх форм Імбир у цій базі даних (0.7 на 100 г).

Перевірте Маринований імбир без цукру у додатку Logi разом із вашою порцією.

Food diary cheat sheet

Безкоштовний PDF — 3 стор.

Твій тижневий щоденник харчування

Записуй прийоми їжі, глікемічне навантаження та настрій. Закономірності видно за 3 тижні.

Без спаму. Відписатися можна будь-коли.