Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz karışık kuruyemiş glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Şekersiz karışık kuruyemiş glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz karışık kuruyemiş kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 620 kcal |
| Karbonhidratlar | 16g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 18g |
| Yağ | 55g |
| Doymuş | 7g |
| Doymamış | 45g |
| Sodyum | 5mg |
Şekersiz karışık kuruyemiş glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz karışık kuruyemiş düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz karışık kuruyemiş 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →