Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz kakao ile fıstık ezmesi glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, şekersiz kakao ile fıstık ezmesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şekersiz kakao ile fıstık ezmesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 570 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 15g |
| Yağ | 48g |
| Doymuş | 8g |
| Doymamış | 38g |
| Sodyum | 5mg |
şekersiz kakao ile fıstık ezmesi glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şekersiz kakao ile fıstık ezmesi düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şekersiz kakao ile fıstık ezmesi 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →