Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz hindistancevizi sütü yoğurdu glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0.5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, şekersiz hindistancevizi sütü yoğurdu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şekersiz hindistancevizi sütü yoğurdu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 90 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 7g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 15mg |
şekersiz hindistancevizi sütü yoğurdu glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0.5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şekersiz hindistancevizi sütü yoğurdu düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şekersiz hindistancevizi sütü yoğurdu 100g başına 0.5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →