Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker ilavesiz Meyve Karışımı (Yaban mersini, Ahududu) glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Şeker ilavesiz Meyve Karışımı (Yaban mersini, Ahududu) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeker ilavesiz Meyve Karışımı (Yaban mersini, Ahududu) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 50 kcal |
| Karbonhidratlar | 11g |
| Şekerler (toplam) | 7g |
| Doğal | 7.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 1mg |
Şeker ilavesiz Meyve Karışımı (Yaban mersini, Ahududu) glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeker ilavesiz Meyve Karışımı (Yaban mersini, Ahududu) düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeker ilavesiz Meyve Karışımı (Yaban mersini, Ahududu) 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →