Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker çubuğu glisemik indeksi 90 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 88 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeker çubuğu glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Şeker çubuğu hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 390 kcal |
| Karbonhidratlar | 98g |
| Şekerler (toplam) | 80g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 80g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 5mg |
Şeker çubuğu glisemik indeksi 90 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 88 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeker çubuğu yüksek glisemik indekse (90) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Şeker çubuğu 100g başına 88 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →