Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftali şurubu glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Şeftali şurubu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şeftali şurubu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 25 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 5.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 5g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 5mg |
Şeftali şurubu glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeftali şurubu orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şeftali şurubu 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →