Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli samosa glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Sebzeli samosa glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Sebzeli samosa kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbonhidratlar | 28g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0.9g |
| Çözünmez | 2.1g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 10g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 6g |
| Sodyum | 350mg |
Sebzeli samosa glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Sebzeli samosa orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Sebzeli samosa 100g başına 17 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →