Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze ragusu (patlıcan, mantar, domates) glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebze ragusu (patlıcan, mantar, domates) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze ragusu (patlıcan, mantar, domates) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 8g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 0.7g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.5g |
| Sodyum | 120mg |
Sebze ragusu (patlıcan, mantar, domates) glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze ragusu (patlıcan, mantar, domates) düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze ragusu (patlıcan, mantar, domates) 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →