Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze özleri glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebze özleri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze özleri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 30 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 800mg |
Sebze özleri glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze özleri düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze özleri 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →