Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Miras gevrekleri glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Miras gevrekleri glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Miras gevrekleri kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 70g |
| Şekerler (toplam) | 5g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 10g |
| Çözünür | 3g |
| Çözünmez | 7g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 250mg |
Miras gevrekleri glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Miras gevrekleri orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Miras gevrekleri 100g başına 38 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →