Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyveli instant kissel tozu glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 77 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyveli instant kissel tozu glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyveli instant kissel tozu hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 90g |
| Şekerler (toplam) | 70g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 65g |
| Lif | 0.5g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.4g |
| Protein | 0.2g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 10mg |
Meyveli instant kissel tozu glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 77 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyveli instant kissel tozu yüksek glisemik indekse (85) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyveli instant kissel tozu 100g başına 77 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →