Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve ve sebze tozu glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Meyve ve sebze tozu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Meyve ve sebze tozu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 340 kcal |
| Karbonhidratlar | 75g |
| Şekerler (toplam) | 40g |
| Doğal | 35.0g |
| Eklenmiş | 5g |
| Lif | 18g |
| Çözünür | 5.4g |
| Çözünmez | 12.6g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.2g |
| Sodyum | 120mg |
Meyve ve sebze tozu glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve ve sebze tozu düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Meyve ve sebze tozu 100g başına 38 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →