Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve reçeli (sadece meyve, elma pektini, ilave şeker yok) glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve reçeli (sadece meyve, elma pektini, ilave şeker yok) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Meyve reçeli (sadece meyve, elma pektini, ilave şeker yok) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbonhidratlar | 35g |
| Şekerler (toplam) | 30g |
| Doğal | 30.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 5mg |
Meyve reçeli (sadece meyve, elma pektini, ilave şeker yok) glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Meyve reçeli (sadece meyve, elma pektini, ilave şeker yok) düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Meyve reçeli (sadece meyve, elma pektini, ilave şeker yok) 100g başına 18 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →