Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve özü glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve özü glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve özü kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 62g |
| Şekerler (toplam) | 60g |
| Doğal | 20.0g |
| Eklenmiş | 40g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 10mg |
Meyve özü glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve özü orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve özü 100g başına 40 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →