Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve jölesi glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 41 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve jölesi glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyve jölesi hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbonhidratlar | 55g |
| Şekerler (toplam) | 45g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 40g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.1g |
| Protein | 0.2g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 10mg |
Meyve jölesi glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 41 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve jölesi yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyve jölesi 100g başına 41 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →