Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve dolgusu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve dolgusu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve dolgusu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 160 kcal |
| Karbonhidratlar | 40g |
| Şekerler (toplam) | 28g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 18g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 40mg |
Meyve dolgusu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve dolgusu orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve dolgusu 100g başına 26 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →