Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve atıştırması glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve atıştırması glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyve atıştırması hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 330 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 50g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 40g |
| Lif | 0.5g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.4g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 50mg |
Meyve atıştırması glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve atıştırması yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyve atıştırması 100g başına 56 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →