Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyan şekeri glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyan şekeri glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyan şekeri hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 45g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 40g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 50mg |
Meyan şekeri glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyan şekeri yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyan şekeri 100g başına 56 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →