Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek ve sebze yemeği glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mercimek ve sebze yemeği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimek ve sebze yemeği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 85 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 1.2g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 120mg |
Mercimek ve sebze yemeği glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mercimek ve sebze yemeği düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimek ve sebze yemeği 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →