Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
kilo verme shake tozu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 22 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, kilo verme shake tozu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
kilo verme shake tozu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 40g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 35g |
| Yağ | 6g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 4.5g |
| Sodyum | 400mg |
kilo verme shake tozu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 22 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
kilo verme shake tozu orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
kilo verme shake tozu 100g başına 22 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →