Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Khorasan buğdayı glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 32 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Khorasan buğdayı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Khorasan buğdayı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 337 kcal |
| Karbonhidratlar | 70g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 11g |
| Çözünür | 3.3g |
| Çözünmez | 7.7g |
| Protein | 14g |
| Yağ | 2.2g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.9g |
| Sodyum | 5mg |
Khorasan buğdayı glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 32 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Khorasan buğdayı düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Khorasan buğdayı 100g başına 32 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →