Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ketçaplı mısır çerezi glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Ketçaplı mısır çerezi glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Ketçaplı mısır çerezi hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 470 kcal |
| Karbonhidratlar | 70g |
| Şekerler (toplam) | 8g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 7g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 18g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 15g |
| Sodyum | 900mg |
Ketçaplı mısır çerezi glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Ketçaplı mısır çerezi yüksek glisemik indekse (80) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Ketçaplı mısır çerezi 100g başına 56 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →